Vyhľadať
Close this search box.

Pravidlá pridávania materiálov

Stránka 100.saleziani.sk slúži na inšpiráciu a zdieľanie podnetov, ktoré možno použiť v príprave na oslavy storočnice prítomnosti saleziánov na Slovensku.

  1. Materiály zverejňované používateľmi stránky musia mať priamy súvis s predmetom a účelom tejto webovej stránky (napr. metodické materiály, spracované témy).
  2. Pridávaj, prosím, len materiály, o ktorých vieš, že máš oprávnenie ich zverejňovať (napr. súhlas autorov).
  3. Obsah materiálu aj sprievodný komentár vo formulári musia spĺňať všeobecne akceptované pravidlá slušného prejavu. Netolerujeme agresívne príspevky podnecujúce nenávisť alebo násilie, ani príspevky smerujúce k zneužívaniu alebo ohrozovaniu používateľov tejto webovej stránky (zvádzanie, manipulácia, zastrašovanie a pod.).
  4. Pri odosielaní formulára uveď svoje skutočné meno a priezvisko (ako odosielateľa). Materiály, pri ktorých nebudeme vedieť identifikovať zverejňovateľa, budú vymazané.
  5. Za touto stránkou stoja organizácie otvorene sa hlásiace ku kresťanstvu v podobe, akou sa vyjadruje v Katolíckej Cirkvi. Sme otvorení pre polemickú diskusiu a argumentáciu. Našou hranicou, za ktorou neakceptujeme príspevky na tejto stránke, je podpora ideológií a konania, ktoré vedie k nenávisti voči iným ľuďom a skupinám. Takisto neakceptujeme príspevky, ktoré nad rámec otvorenej, vecnej diskusie propagujú životný štýl, ktorý je v rozpore s kresťanskými zásadami.

Prevádzkovateľ tejto webovej stránky (Saleziáni don Bosca – Slovenská provincia) si vyhradzuje právo upravovať názov, opis a zaradenie materiálu zverejňovaného používateľom a v prípade rozporu s pravidlami aj právo vymazať príspevok.

Zatiaľ skús také, ktoré sú „vyfarbené“. Dátumy sprístupnenia všetkých etáp nájdeš v hlavnom menu (vpravo hore) v Rozpise etáp.